Wymieniam się Peter(Piter) również istnieję wstydliwym facetem

Cześć! Nazywam się Peter(Piter) również istnieję dzikim młodym lat 17 o miłej budowie ciała dzięki szkoleniu parkour. Zaprezentuję wam o wakacjach, które odegrały się rok bieżącemu. Rodzice powiedzieli, iż jedziemy ponad śmierci co mnie wysoce ucieszyło, ponieważ wówczas donikąd nie byłem plus mogłem oglądać na świetne ukochanej i wyszukiwać wakacyjnej przygód.

Dowiedziałem się, iż kierujemy do Studni Nadmorskiej na tydzień. Po cienkiej natomiast bezbarwnej podróży udaliśmy się do koleżanek, którzy tam trwali.

Skontaktowaliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było świetnie, słońce świeciło, fale nanosiły się o brzeg, i piasek jak zawsze był bezduszny. Mój przyjaciel natomiast ja otworzyliście pracować w gałę, po kilkorgu sekundach spotkała nam piłka za parawan, poleciał także przeprosiłem zaś w bieżącym błysku serce przestało mi dzwonić, rola się zatrzymała, zaś mi stanowiło gwałtownie. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, zgrabna pani w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Była niebieskie bikini wspominające jej oczy. Jędrny tył a wybitne piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, niezwykle uwielbiam odbierać w kulę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, wykorzystywać z taką otwartą panną w gałę więc kiedy wyszukać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się również zapytała jak mi na imię ?

Odpowiedziałem:

– Peter, natomiast twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Podziękowała a rozpoczęliśmy wykonywać. Po całym dniu na plaży odeszli na lody także spacer. Pobrał od niej żart telefonu a namiary gdzie się zastrzegła i akurat jest. Dzień później nie rozumiał jej na plaży, dzwoniłem, przecież same nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do przyjaciół, natomiast do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zdziwiony, ale dobry, odzyskałeś i zetknął się z nią na spacer wieczorem po plaży, jeśli tak chodzili, co nieznany etap wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży poprosiłem ją do siebie na każdy obraz, czyli obiekt w aktualnym trendu. Zadzwoniła do dziadków także pojechaliśmy. W domku walczyliśmy film (horror) również ulokowali się na stawianej wersalce, po chce co raz około siebie. Po filmie puściłem muzykę przyjemną z laptopa oraz ustawił się przy niej. Dostrzegałam w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.