Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z płaczu, jednakże nie chciała

Założyłem się w nią. Krzyknęła z płaczu, jednakowoż nie chciała, aby skończył. Owszem wówczas ją zapinałeś, realizując równocześnie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd planuję trysnąć.

– Partia w dupci, cząstkę na maskę

To trysnąłem. Ciężkim ładunkiem nasienia zapełnił jej dupcie, po czym wziął członka również nawiązał prowadzić strugi nasienia na postać. Ola zaskoczyła mi obciągać, czyli część nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała dobrze: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na renomie dodatkowo we włosach i sperma, której nie dała porady połknąć, wykluczająca się z ust. Usiadłem na glebie, ona przysiadła mi na kolanach. Wypoczywali po seksie, przypisywali się już założyć kiedy nagle…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia istnieje spośród zespołu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w pojedynczy raz, szczupła.

– Zaś co tutaj się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu produkujesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konferencję w namiocie. Zafascynowała mnie. Fajnego jesteś pieska Ola, lecz od tymczasem to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Naprawdę to rozumiej – powiedziała Olivia natomiast z ostrym uśmiechem zaprezentowała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej pozorną stópkę, na jakiej liczyła ciemne superstary (oraz ciemne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, natomiast polskim oczom przejrzał się… strap-on. Na spojrzenie czerpał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, zatem akurat się zabawimy! – stwierdziła z niniejszym prostym uśmiechem Olivia…